Víme jak. Přidejte se k nám.

Naše práce Reference

case study

Chytrej výčep

Jak by vypadala hospoda, ve které by se netopilo, nesvítilo, s nevychlazeným pivem a studenou kuchyní? Tímto experimentem jsme odstartovali kampaň k projektu Chytrej výčep. Plzeňský Prazdroj jeho prostřednictvím pomáhá hospodám k výrazným úsporám. Ve spolupráci s experty z ČVUT, Microsoftu a dalších firem vyvíjí inovativní výčepní zařízení, šetřící elektřinu i vodu. Event připoutal k projektu obrovskou pozornost, jak majitelů hospod, tak i u stakeholders a veřejnosti. Emoce vyvolané temnou a chladnou hospodou jsme doplnili daty. Vypočetli jsme, kolik by hospody extrémním "šetřením" uspořily a propočetli, o kolik by naopak přišli po odlivu hostů. Ukázali jsme, že šetřením lze ušetřit desetitisíce, ale na příjmech se tratí miliony. Projekt zvítězil na světové soutěži komunikačních kampaní World PR and Communication Awards, na soutěži LEMUR 2023 první a třetí místo a 4 ocenění ve Zlatém středníku.

case study

Stravenková revoluce

Největší světový poskytovatel benefitů Edenred uvedl jako první velký hráč na český trh v polovině roku 2015 elektronickou stravenku. Agentura dostala za úkol připravit výrazný komunikační koncept.
Vytvořili jsme kampaň s názvem „Stravenková revoluce“. V polovině června jsme kampaň zahájili tiskovou konferencí, na které jsme představili revoluční novinku v placení obědů a velmi jednoduše jsme popsali výhody elektronické stravenky Ticket Restaurant Card. Ve stejný den jsme zahájili i kampaň na sociálních sítích a spuštěna byla banerová kampaň. Jednoduchost, silné heslo a atraktivní sdělení přispěly k velkému úspěchu kampaně. Celkem vyšlo na 100 výstupů, na sociálních sítích jsme oslovili 350 tisíc lidí. Ticket Restaurand Card je synonymem elektronické stravenky.

case study

Praha jede pro Hl. m. Praha

Záměrem hlavního města bylo oslovit co nejvíce Pražanů a přiblížit jim investice do udržitelné dopravy v metropoli. Magistrát hl. m. Prahy jsme přesvědčili, že vytvoříme zcela nový projekt s unikátním obsahem, který bude „simulovat“ populární zpravodajské masmédium a pozitivně informovat o všech novinkách a změnách ve prospěch obyvatel města. Koncept jsme nazvali „Praha jede“. Název jednak odkazuje na dopravní tematiku, zároveň v něm obsažená dynamika evokuje pozitivní pokrok a posun vpřed. Stejnojmenný web a facebook poutavou a přístupnou formou přibližují Pražanům, co se mění v pražské dopravě, jaké nové investice jim slouží a co konkrétně přinášejí. Místo obsáhlých textů a složitých grafů jsme nasadili výstižné animace, videa a krátké články doprovozené fotografiemi. Příspěvky oslovily přes 3,4 milionu lidí. Projekt získal v soutěži LEMUR 2023 druhé místo v kategorii Firemní publikace.

case study

Komunikace restrukturalizace

Jihlavský výrobce vstřikovacích zařízení pro vznětové motory zahájil na počátku roku 2016 proces finanční a vnitřní restrukturalizace. Na základě dohody s věřiteli se tak stalo formou insolvenčního řízení a tzv. předjednané reorganizace. Připravili jsme komunikační strategii a následně v jednotlivých etapách realizovali řadu aktivit v rámci externí (média, zákazníci, věřitelé) i interní komunikace (včetně znovuvydávání časopisu pro zaměstnance). Kvůli necitlivému přístupu soudu jsme pak též absolvovali intenzivní etapu krizové komunikace. I díky provázanému postupu právních kroků a zvolené komunikaci byl celý proces v září 2016 úspěšně završen. MOTORPAL mj. získal i nového vlastníka.

Kompletní PR služby pro Skupinu Komerční banky

Skupina Komerční banky

Dr.Max

Penny

ČBA

Špičák Ski&Bike

Magistrát Hlavního města Prahy

Via Salis

Karlín Group

Brit

Wikov

IPR Praha

Opero

Asociace developerů

Grandhotel Pupp

AVO

AZOScz

Český pivní festival

Církev.cz

ComtesFHT

Czech Coal

Edenred

FOOD

J. J. Darboven

Less

Marbes Consulting

PSG

Severní energetická

Weinhold Legal

ZOOT